Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Novinky roku 2024

Vánoční ozdoby uklizené, prskavky vyprskané, psát čtyřku místo trojky v letopočtu už jsme si snad zvykli a nebudeme si lhát, většina předsevzetí už nejspíš také vzala za své, co? Pak je načase říct si, co přinese rok 2024 programu Hasíme s Kozlem.

Floriány sem a floriány tam
Abychom nedostali od našeho nejvyššího patrona kozla Oldy za uši, bylo načase si posvítit na správný přepočet floriánů. Žádný stres, žádné starosti. Znamená to, že vaše kozlí odměny budou stát sice více, ale zvyšuje se i počet floriánů, které získáte za každý doušek našeho skvělého Kozlíka. Vše bude fungovat tedy tak, jak jste zvyklí a beze ztrát.

Mistrův ležák nemizí ze scény
Soudky Mistrova ležáku už se sice z pivovaru nevalí, jeho fanoušci se ale rmoutit nemusí. S naší 12° se neloučíme úplně. Stále najdete Mistrův ležák 24x 0,5l v našich odměnách. Před jeho objednáním ale doporučujeme si zavolat do vašeho velkoobchodu, zda ho mají skladem.

Titul Dobráků roku 2023
Volejte sláva a tři dny se radujte! Máme nové nositele titulu Dobráci roku a vítěze druhého ročníku naší hlavní soutěže. Jsou jimi dobrovolní hasiči z SDH Černouček. Moc jim gratulujeme a brzy vám je představíme blíže.

Jak už jistě dobře dobře víte, vždy pro vás chystáme nějakou parádu, tak nečekejte a pusťte se do boje o titul roku 2024 co nejdříve! Nemusíte pro to dělat o nic víc než pořádat akce, nahrávat doklady a fotky a mít kopýtka dobráka Kozla po boku.

Připoutejte se, nezastavujeme a jedeme dál
Dobráci, děkujeme za to, že jste s námi. Jste nejen pro nás neustálou inspirací a chceme vám vrátit tu energii, kterou předáváte svým obcím a sousedům. A tak pilně pracujeme a neusínáme na vavřínech. Brzy se můžete těšit na další novinky, které pro vás chystáme a brzy vás o nich informujeme.